Sayfamızın sepet kısmına ürünleri atarak sipariş geçmeniz gerekmektedir.

Teslimat Bilgileri Almış olduğunuz ürün 2 – 5 gün arasında adresinize teslim edilecektir. Uzaklığa göre süre değişikliği vardır.

Almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslimat tarihinden itibaren 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Paketi bozulmuş,satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler eğer var ise aksesurları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir.

İade ürünlerinizi, ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek, sipariş numaranızı içeren mesajı e-posta adresimize mail olarak yada sipariş numaramıza mesaj olarak gönderiniz.

Değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti alıcı tarafından karşılanacaktır.

Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen siparişi kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz.

Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez. Talep ederseniz taşıma sırasında hasar görmüş olan ürününüzün yerine aynı veya eş değerde başka bir ürün alabilirsiniz.

Ücret iadesi ürün iade edildikten sonraki 15 gün içerisinde sizin belirteceğiniz bir hesap numarasına yatırılacaktır.